Biography » Lucy Hale

18. september 2011 at 22:29 | Team PLL-all
Lucy Hale, celým jménem Karen Lucille Hale, se narodila 14.6.1989 v Memphisu v Tennessee, USA. Lucy je nejmladší ze tří dětí. Má sestru jménem Maggie a nevlastního bratra, který se jmenuje Wes. Když jí bylo osm let, začala chodit na hodny zpěvu a následně i do hereckého kroužku, který měli ve škole. Stále ještě je více známá jako zpěvačka, než herečka. Její pěvecký debut přišel v roce 2003, kdy se zůčastnila televizní show "American Juniors". Její interpretací písně "Call Me" získala mnoho příznivců. Vždycky toužila po tom, být zpěvačkou a toto přání se jí také splnilo. Po té, co se skupina "American Juniors" rozpadla, objevila svou vášeň k herectví.
Od roku 2005 se začala objevovat v různých televizních seriálech. Prvním z nich byl seriál vysílaný na Nickelodeonu jménem Ned's Declassified School Survival Guide, kde si v jednom díle zahrála postavu jménem Amy Cassidy. V roce 2006 natáčí pilotní díl k seriálu "Serets of a Small Town" jako Tisha Steele. V její kariéře přišla spousta podobných příležitostí. Zahrála si v jedné epizodě slavného seriálu "The O.C.", dále hostovala v seriálu Drake & Josh jako Hazel a nebo v pilotním díle seriálu "American Family", to v roce 2007. V roce 2008 se objevila v jednom díle slavného seriálu "How I Met Your Mother" jako Katie Scherbatsky, tedy mladší sestra jedné z ústředních postav. V tomto roce pak také hostovala v několika dílech seriálu z dílny Disney Channel - Wizards of Waverly Place jako Miranda.
Větší průlom její kariéry přišel, když byla obsazena jako Becca v seriálu "Bionic Woman". 14 dílů tohoto seriálu byla její dosavadní největší herecká zkušenost. Odvysíláno bylo ale pouze devět dílů.
V roce 2008 přišla další role, tentokrát v pilotním díle seriálu "The Apostles". Dále přišly role v seriálech "The Sisterhood of the Traveling Pants 2." a "Privileged". Objevila se také v CSI: Miami, v seriálu Private Practice nebo Ruby and the Rockits. V průběhu let se také objevila v několika televizních filmech. Skutečným průlomem je pro ní ale právě seriál Pretty Little Liars, ve kterém hraje postavu Arii Montgomery a spolu se svými třemi kamarádkami chce přijít na kloub tomu, co se před rokem stalo páté z nich, Alison, a zároveň musí čelit bombardování smskami a vzkazy od tajemného "A", které ví všechny jejich tajemství.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement